1. Головна
  2. /
  3. Виховна робота

Безпечний Інтернет

З 7 по 11 лютого у закладі прошов «Тиждень безпечного Інтернету». Учні 1-11 класів  продивились відеоролики «Безпечний медіапростір». 

https://youtu.be/PiA_N_uI5R8

https://youtu.be/Gkt4QJBybA8

У дистанційному режимі в 1-11-х класах пройшли години спілкування, бесіди  «Безпечний Інтернет».

Урок у 6-х класах «Безпечне спілкування в Інтернеті. Соціальні мережі» провела учитель основ здоров’я Соловянчик Н.Ю.

Урок у 4-х класах «Правила етикету при листуванні в мережі Інтернет» провела учитель інформатики Чебоненко Н.І.

Державне свято День Соборності України учні школи відзначили урочисто та патріотично

Для школярів 5-7 класів були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності», «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»,  вікторина «Як я знаю Україну?». Під час свята діти згадали важливий момент історичного минулого – День злуки ЗУНР та УНР в одну державу. У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Тільки в єдності наша сила».Учні 6-А класу намалювали  яскраву газету, присвячену  Дню Соборності. 

Учні 5 та 6-Б класів взяли участь у флешмобі: «Я люблю Україну»

В 11 класі пройшов виховний захід : ” Соборність України – соборність наших душ”

Новорічне свято

17 грудня до учнів закладу завітав Святий Миколай, який є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти та милосердя. Учні 6-а та 10 класів підготували театралізоване дійство «До нас іде Святий Миколай».  Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від Святого Миколаю  учні  1-11 класів отримали  солодкі подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість. Свято вдалося на славу.

Конкурс ” Новорічна композиція”

13 грудня відбувся шкільний етап конкурсів «Український сувенір» та «Новорічна композиція».  Найкращі роботи  учнів закладу були надіслані  до Генічеської станції юних натуралістів для подальшої участі у районному етапі («Український сувенір» (учениця 6-а класу Рубан Анастасія),  «Новорічна композиція» (учні 1 класу Малеваник Михайло, Міщерякова Вероніка, учениця 4-а Пацалай Анжела, учениця 6-а класу Рубан Анастасія). Майже одночасно відбулися дистанційні  конкурс  художнього читання «Наша земля – Україна», у якому взяли участь Вознюк В.,  Сердюк В., Демяник К., Бекірова В., Петрик А., Медведєва К.,

День Святого Миколая

День святого Миколая – один з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро. Цікаво та весело 16 грудня пройшло у школі  свято Миколая. Учні 3 класу із класним керівником Тюльпіною І.В. підготували чудову літературно-музичну композицію “Ой хто, хто Миколая любить”. Діти ознайомилися  з історією свята, розповіли про благодіяння Миколая-Чудотворця, декламували вірші, співали пісні, танцювали.  По закінченню заходу діти отримали подарунки від Святого Миколая. А Святий Миколай побажав усім гарного настрою, учням веселих свят та незабутніх зимових канікул.

День Збройних Сил України

        6-го грудня до Дня  Збройних Сил України серед хлопців закладу відбулися спортивні змагання, які  сприяли  згуртуванню  колективу, розвитку  фізичних здібностей, кмітливості та спритності.
Основною метою проведених змагань було виховання патріотичних почуттів, дружби та взаємоповаги один до одного, взаєморозуміння.
Учасникам змагань та їх уболівальникам дуже сподобалися різноманітні оригінальні   естафети. У 3,5 класах проведено літературно-спортивний захід «Слава Збройним Силам України». Випущена стіннівка «6 грудня – День Збройних Сил України». В цей день у 1-11 класах відбулися привітання хлопців зі святом.

Зустріч учнів з поліцією

Завершилась акція «16 днів проти насильства», яка переслідувала мету привернути  увагу громадськості до таких актуальних проблем, як: подолання сімейного насильства, протидія торгівлі людьми та жорстоке поводження з дітьми, гендерне насильство та забезпечення рівних прав між жінками і чоловіками, формування нетерпимого ставлення до насильства серед населення. У рамках акції учителями закладу та працівниками Генічеського відділу соціального захисту населення проведено  відповідну інформаційно-просвітницьку роботу серед учнів. Школярі мали змогу прослухати лекції на теми: «Ненасильницьке спілкування – мова життя», «Моя безпека та особисті кордони. Як вберегти себе від насильства?», «Гнів, агресія, насильство. Як усвідомлювати і висловлювати  власні почуття», «Булінгу –НІ!», «Насиллю –НІ!». Учитель правознавства Тутова І.Д. організувала цикл заходів: анкетування серед учнів 4-11 класів, правовий брейн-ринг, бесіди, зустріч з представниками Генічеської правової  допомоги, які  провели бесіду з учнями 8 класу про права і обов’язки  дітей, відповідальність за їх вчинки.

На першому (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН у номінації «Юний дослідник» виступили учні 6-А класу Клеба Михайло, Піскун Герман та Курочка Маргарита. Наснаги та творчих успіхів вам! Дякуємо всіх за участь!

День пам’яті жертв трагедії на Чорнобильській АЕС

Участь учнів 4 – а класу в конкурсі ” Карусель мелодій”

Музичний  конкурс «Карусель мелодій»,  у якому взяли участь Мурзаєва М., Лукашук М., Пронюткіна Є., Грибкова Є. та група учнів 4-А класу. Також у конкурсі аматорських фоторобіт «Моя країна – Україно!» взяв участь учень 10 класу Ячменьов В. На першому (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН у номінації «Юний дослідник» виступили учні 6-А класу Клеба Михайло, Піскун Герман та Курочка Маргарита. Наснаги та творчих успіхів вам! Дякуємо всіх за участь!

Година спілкування ” Хліб всьому голова”

З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні   у школі   було проведено низку інформаційно-просвітницьких заходів. У шкільній  бібліотеці організована  виставка  фотоматеріалів та публіцистичної літератури «І пам’яті свіча не згасне…», випущена стіннівка, проведені класні години, позакласні заходи, години  пам’яті та скорботи «Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця». Учні 10-11 класів  переглянули документальний фільм «Голодомор. Великий злам» із серії «Невідома Україна». Проведено виховні години на теми: «І плакала свіча в скорботі»,  «І пам’яті свічка не згасне», «Хліб – усьому голова».

80 РОКІВ ТРАГЕДІЇ БАБИНОГО ЯРУ

З приводу Дня пам’яті жертв Голокосту у закладі проведено цикл заходів по вшануванню пам’яті загиблих у Бабиному Яру.
Під час проведення годин спілкування, бесід учні висловлювали власну думку щодо Голокосту, ділилися враженнями про події та глибоко співчували жертвам, тим людям, які дивом врятувалися від масового знищення нацистами. Пам’ять про Голокост необхідна, щоб наші діти не стали жертвами, катами чи байдужими спостерігачами

ШКІЛЬНИЙ ЗОРЕПАД

Учні школи взяли активну участь у концертній програмі «Шкільний зорепад». Мета заходу: підтримувати і розвивати таланти дітей, сприяти їх творчій самореалізації; підвищувати художній і виконавський рівень, розвивати художньо-естетичні смаки, виявляти обдарованих дітей; стимулювати пізнавальну активність, розвивати самостійність, виховувати бажання бути чуйними і уважними до своїх товаришів

ЕКОЛОГІЧНА ТРУДОВА АКЦІЯ

У закладі організовано «День юного еколога». У ході акції проведено: уроки-дослідження, перегляд відеороликів на екологічні теми, виконано проект по озелененню шкального подвір’я, трудові екологічні акції. Організовано інформаційну виставку «Збережемо Землю!», конкурс поробок з природного матеріалу, виставку малюнків «Земля – наш спільний дім». Усі заходи були спрямовані на виховання екологічної культури, охорони навколишнього середовища та шанобливого ставлення до природи

ДЕНЬ ЮНОГО ЕКОЛОГА

ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ ГЕНІЧЕСЬКОЇ СЛУЖБИ З ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

У 8 класі вчитель правознавства Тутова І.Д. провела зустріч  із працівниками  відділу ювенальної превенції. Учні  ставили багато запитань, які їх цікавили, та отримали кваліфіковані відповіді


ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ПОЛІЦІЇ

У рамках заходу «Увага, діти на дорозі» до школи завітали гості. Працівники рятувальної служби спільно з працівниками МНС та групою реагування патрульної поліції провели бесіди з учнями 3-5 класів.
У ході заходу дітям нагадали основні правила безпечної поведінки, пожежної безпеки, цивільного захисту та правил дорожнього руху.
Яка ж щаслива була малеча від зустрічі, адже працівники поліції не тільки нагадали про безпеку, а ще й навчили користуватися рацією, правильно викликати підмогу по телефону. Діти приміряли на себе одяг рятувальників, поліцейських; задавали багато запитань.
У цей день не тільки хлопці, а й дівчата мріяли стати поліцейськими та рятувальниками

ЗУСТРІЧ З РЯТІВНИКАМИ

БЕСІДИ ПРАВОВЕ ВИХОВАННЯ

ЕКСКУРСІЯ ДО ШКІЛЬНОГО МУЗЕЮ

ТИЖДЕНЬ СПОРТУ

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у нашій школі проведення Тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізкультури та спорту.
Протягом Тижня робота вчителя фізичної культури Ярошевського Д.В., а також класних керівників була спрямована на виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом.
Весело пройшли змагання, естафети, а саме: «Веселі старти» (1-4 класи), «Старти надій» (5-9 класи), з легкої атлетики, волейболу.
Скільки позитиву, гарного настрою, здоров’я, бадьорості отримали учні!

Вітаємо здобувачів освіти, батьків  з завершенням навчального року.

1.   Вітаємо ученицю 11класу Асанову Евеліну  (керівник Ярошевський Д.В.) з перемогою у шкільному конкурсу презентацій  «Чорнобиль немає минулого».

2.   Вітаємо учнів 5-А класу  (керівник Асатрян С.А.) за І-місце у шкільному екологічному  конкурсі «Зелене подвір’я».

Година спілкування ” Ми любимо Україну”

День вишиванки

Акція ” Подаруй дитині іграшку”

Година спілкування “День матері”

Година спілкування” Знай правила дорожнього руху”

Конкурс малюнків ” Знай правила дорожнього руху”

Акція ” Чисте подвір’я”

Усний журнал” Депортація 1944″

Година спілкування ” День пам’яті жертв геноциду”

Година спілкування” Той травень в пам’яті навіки”

Дорогі учні!
Вітаємо вас з Днем Перемоги! З Днем Пам’яті та Примирення!

Екологічна акція

Конкурс малюнків ” Земля – наш дім”

Вітаємо з перемогою в районному та обласному етапах Всеукраїнського юнацького фестивалю  «В об’єктиві натураліста» педагогів і їх творчих вихованців!

Соловянчик Н.Ю. і Щичко Н. (9 клас), Ярошевського Д.В. і  Асанову Е., Коваленко А. (11 клас) проект «Збережемо біорізноманіття»,  Асатрян С.А. і  Курочка М., Надрага О. (5-А клас)  номінація «Кращий слад-фільм», які посіли І/ІІІ місця.

Вітаємо юних екологів та їх керівників з перемогою! Нехай творчість надихає вас на подальші досягнення. 

 

Конкурс  читців «Хай лунає Кобзареве слово»

«Свято Весни»

Година спілкування «Знаймо правила пожежної безпеки»

Година спілкування «Моя улюблена книга»

Екологічна акція «Допоможемо зимуючим птахам»

Участь у конкурсі малюнків  «Крим – це Україна»

Екологічна акція «Збережемо первоцвіти»

Година спілкування ” Молодь за здоров’я

БЕСІДА : «Безпечний Інтернет»

Ігрові програми  до Дня закоханих

Година спілкування « День української мови»

Виставка до Дня рідної мови

Виставка   до Дня Національного Герба України

Виставка до Дня народження Т.Г.Шевченка

Виставка малюнків до Дня Національного Герба України

Випуск стіннівок до Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні

Година спілкування до Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні

Акція «Янголи Небесної Сотні»

Стіннівка «День вшанування учасників бойових дій на території інших держав»

«День вшанування учасників бойових дій на території інших держав»

Година спілкування « День Соборності »

Перший раз у перший клас

Старшокласники організували змагання для молодших учнів«Шкільний двір – територія затишку»

Спортивна  гра-марафон «Ми за здоровий спосіб життя»

Конкурс малюнків на асфальті «Школа майбутнього»

Виставка малюнків  «Моя Україна»

Організація ігор на перервах

Велосипедні стоянки та турніки  у  шкільному подвір’ї

Екскурсії  «Мій рідний край»

«До нас приходить   Миколай»

Випуск стіннівок  до Тижня спорту»

Година спілкування «Україна понад усе»

Людям із порушенням зору