1. Головна
  2. /
  3. Вітаємо

Вітаємо

Вітаємо Надрагу Орину, ученицю 6-А класу, яка стала переможницею Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року 2021 – Синиця чубата» і посіла І місце у районному та обласному етапах (Керівник Асатрян С.А.).
Вітаємо Піскуна Германа та Клебу Михайла, учнів 6-А класу, з перемогою у Всеукраїнській трудовій акції «Парад квітів біля школи», які посіли І місце у районному етапі та ІІ – в обласному (Керівники: Асатрян К.С., Асатрян С.А.).
Вітаємо Степаняна Давида і Степанян Каміллу, учня 6-Б класу та учениці 4-Б класу, із перемогою у Всеукраїнській акції «Вчимося заповідувати» (І місце – районний етап, ІІ місце – обласний етап, І місце – Всеукраїнський етап). Керівники: Асатрян К.С., Асатрян С.А.
Вітаємо переможців районного етапу конкурсів «Український сувенір» і «Новорічна композиція», а саме: Захарова Дениса (5 клас), Рубан Анастасію (6-А клас), Пацалай Анжелу (4-А клас), Міщерякову Вероніку (1 клас), Малеваника Михайла (1 клас).
Вітаємо Таранова Анатолія, учня 6-А класу, переможця Всеукраїнського заочного конкурсу «Галерея кімнатних рослин», який посів І місце у районному етапі та ІІ місце – в обласному (Керівник: Асатрян С.А.).

Вітаємо Курочку Маргариту, ученицю 6-А класу, яка посіла ІІ місце в обласному конкурсі дослідницьких проєктів «Всесвіт навколо нас» (Керівники: Асатрян К.С., Асатрян С.А.)

Вітаємо Лукашук Майє та Мурзаєву Мавілє, учениць 8 класу, які посіли призові місця (ІІ і ІІІ місце відповідно) у районному етапі конкурсу «Карусель мелодій».

Людям із порушенням зору