1. Головна
  2. /
  3. Атестація

Атестація

РІЧНИЙ  ПЛАН

підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу у 2022 році

з/пПІБ педагогічних працівниківФорма навчанняСуб’єкт підвищен ня кваліфіка ціїВид нав чан  няТемаОбсяг (тривалість)Строки (графік)Вартість (або примітка про самофінансування чи безоплат ність)
1Косова Лілія Олександрівна       
2Асатрян Каріне СержиківнаочнаХАНО «Розвиток професійних компетентностей педагогічних працівників закладів освіти»30 годин30.05.2022- 05.06.2022 
3Муследінова Діляра фікретівнаочнаХАНО «Розвиток професійних компетентностей педагогічних працівників закладів освіти»30 годин30.05.2022- 05.06.2022 
4Бригадир Тамара ІванівнадистанційнаМДПУ  150 годин  
5Асатрян Сусанна Артурівна       
6Решетникова Марина Анатоліївна Інститут педагогіки НАПН України «Навчання зарубіжної літератури у НУШ»15 годинСічень – березень 2022безоплатно
7Жеріхова Юлія Віталіївна       
8Ковальов Сергій Олександрович       
9Рубан Наталя МихайлівнаочнаХАНО «Навчання англійської мови в контексті НУШ»30 годин16.05.2022- 20.05.2022 
10Косова Ганна Олександрівна       
11Соловянчик Наталя ЮріївнаочнаХАНО «Цифрова  компетентність учителів технології»30 годин18.04.2022- 22.04.2022 
12Тутова Ірина Дмитрівна       
13Чебоненко Наталя ІванівнаочнаХАНО «Кооперативні технології як основа діяльнісного підходу до викладання фізики  в умовах НУШ»30 годин11.04.2022- 15.04.2022 
14Куртбедінова Аліме Шевкетівна       
15Полиннікова Світлана Анатоліївна       
16Ярошевський Денис Володимирович       
17Зевадінова Інга Вікторівна       
18Веселова Крістіна СергіївнадистанційнаМДПУ  60 годин  
19Тюльпіна Ірина ВолодимирівнадистанційнаМДПУ  150 годин  
20Пестрецова Дарина Володимирівна       
21Юдіна Юлія Юріївна       
22Чуприна Оксана ІгорівнаочнаХАНО «Діяльнісний підхід як основа організації освітнього процесу в початковій школі»30 годин09.03.2022- 12.03.2022 
23Чепко Ірина Олегівна       

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН  КУРСОВОЇ  ПЕРЕПІДГОТОВКИ   педагогів  ОЗ Щасливцівського ліцею Генічеської міської ради

П.І.П.вчителяПредмет20142015201620172018201920202021202220232024
 Косова Л.О.Географія 12.15    11.20    
 Асатрян К.С.Укр. мова і література    02.18      
 Муследінова Д.Ф.Рос мова і література     10.19     
 Бригадир Т.І.Укр. мова і література    09.18      
 Решетникова М.А.Рос мова і література  04.16    02  .21   
 Жеріхова Ю.В.Математика  11.16        
 Рубан Н.М.Англійська мова     11.19     
 Тутова І.Д.Історія, право, етика  11.16        
 Соловянчик Н.Ю.Хімія,природа, ОБЖ, труд 04.15 06.17п10.18      
 Косова Г.О.Біологія,економ,ЗВ    04.18      
 Чебоненко Н.І.Фізика, астроном,інформат  12.16  05.19     
 Ярошевський Д.В.Фізична культура           
 Тюльпіна І.В.Початкові класи    06.18      
 Юдіна Ю.Ю.Початкові класи           
 Чуприна О.І.Початкові класи           
 Полиннікова С.А.Обр. мист., укр. літ. 05.15         
 Куртбедінова А.Ш.Музичне мистецтво2014     05.20    
 Пестрецова Д.В.Початкові класи           
 Зевадінова І.В.Психолог    01.18      
 Асатрян С.А.Укр. мова і література           
 Веселова К.С.Іноземна мова       01.21   
 Чепко І.О.Початкові класи           
 Чебоненко Г.Ю.Початкові класи           
 Ковальов С.О.Математика, ЗВ      05.20    
Директор школи:                                                                        Л.КОСОВА

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН

 проходження  атестації  педагогами

ОЗ Щасливцівського ліцею Генічеської міської ради

П.І.П.вчителяПредмет2014201520162017201820192020202120222023
 Косова Л.О.Географія  2016    2021   
 Асатрян К.С.Укр. мова і література 2015    2020    
 Муследінова Д.Ф.Рос мова і література   2017    2022  
 Бригадир Т.І.Укр. мова і література  2016    2021   
 Решетникова М.А.Рос мова і література  2016    2021   
 Жеріхова Ю.В.Математика   2017    2022  
 Рубан Н.М.Англійська мова     2019     
 Тутова І.Д.Історія, право, етика    2018      
 Соловянчик Н.Ю.Хімія,природа, ОБЖ, труд  2016    2021   
 Косова Г.О.Біологія,економ,ЗВ    2018      
 Чебоненко Н.І.Фізика, астроном,інформат   2017  2020    
 Ярошевський Д.В.Фізична культура           
 Тюльпіна І.В.Початкові класи     2019  2022  
 Юдіна Ю.Ю.Початкові класи           
 Чуприна О.І.Початкові класи       2021   
 Полиннікова С.А.Образотворче мист., укр. літ.   2017       
 Куртбедінова А.Ш.Музичне мистецтво2014      2021   
 Пестрецова Д.В.Початкові класи        2022  
 Зевадінова І.В.Психолог    2018      
 Асатрян С.А.Укр. мова і література           
 Веселова К.С.Іноземна мова       2021   
 Чепко І.О.Початкові класи           
 Чебоненко Г.Ю.Початкові класи, фіз.культ.           
 Ковальов С.О.Математика, ЗВ       2021   
Директор: Л.КОСОВА

Людям із порушенням зору